EMRAT/ Zbulohen prezantuesit e “Golden Globes 2017”

Golden Globe statues are displayed at the 73rd annual Golden Globe Awards nominations at the Beverly Hilton hotel on Thursday, Dec. 10, 2015, in Beverly Hills, Calif. The 73rd annual Golden Globe Awards will be held on Sunday, Jan. 10, 2016. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

Ceremonia e “Golden Globes 2017”, e cila do të mbahet të dielën në Beverly Hilton në Kaliforni do prezantohet nga emra shumë të njohur të skenës botërore. Mbrëmja do hapet nga fituesi i vjetshëm i çmimit “Aktori më i mirë”, Leonardo DiCaprio. Aktorit do i bashkohet edhe Kristen Wiig, Hugh Grant, Felicity Jones, Matt Damon, Viola Davis, Ben Affleck, Amy Schumer, Nicole Kidman dhe një listë e gjatë aktorësh të cilët “Golden Globes” i postoi në Twitter. 

landscape-1483629864-hbz-leo-gg-index

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password