• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

EMRAT/ Zbulohen prezantuesit e “Golden Globes 2017”

Ceremonia e “Golden Globes 2017”, e cila do të mbahet të dielën në Beverly Hilton në Kaliforni do prezantohet nga emra shumë të njohur të skenës botërore. Mbrëmja do hapet nga fituesi i vjetshëm i çmimit “Aktori më i mirë”, Leonardo DiCaprio. Aktorit do i bashkohet edhe Kristen Wiig, Hugh Grant, Felicity Jones, Matt Damon, Viola Davis, Ben Affleck, Amy Schumer, Nicole Kidman dhe një listë e gjatë aktorësh të cilët “Golden Globes” i postoi në Twitter. 

landscape-1483629864-hbz-leo-gg-index