close
Breaking NewsLajme

EMRAT/ Arrestohen dy pedagogë dhe 3 studentë në Unversitetin e Shkodrës

universiteti-i-shkodres

Arrestohen dy pedagogë të degës së Historisë në Unuversitetin e Shkodrës. Bëhet fjalë për shtetasit Roakin Daberdaku dhe Simon Lufi. Gjithashtu Policia ka vënë në pranga edhe tre studentë dhe një përgjegjës rojesh private. “Panorama” raporton se ata kishin urdher ndalimi nga prokuroria e Shkodres. Dyshohen per korrupsion ne dhenien e notave.

Tags : arrestohenuniversiteti
loading...