• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Emina Çunmulaj një nënë e kujdeshme, shihni ushqimin që i jep vajzës me vete në shkollë

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj herë pas here tregon se kujdeset të ushqehet shëndetshëm dhe konsumon shumë gatime shtëpie tradicionale shqiptare.

Të njëjtin kujdes ajo tregon edhe ndaj ushqimit që i jep vajzës së saj me vete në shkollë. Në një foto që Emina ka publikuar në “Instagram” duket se Ella e vogël në vaktin e drekës ka ngrënë pene, domate, avokado dhe manaferra.

Ndrysha nga Victoria Beckham, e cila kohë më parë tregoi se dreka e fëmijëve të saj ishte shumë e varfër në vlera ushqyese, Emina  ka përgatitur një drekë totalisht të balancuar për vogëlushen e saj. Në foto shihen qartë karbohidratet, yndyrnat e shëndetshme, frutat dhe perimet.\revistawho.com

CLOSE
CLOSE