close
Breaking NewsLajme

Elvana shtatzënë, ja çfarë thonë miqtë e këngëtares për lajmin “bombë”

916491c436047e5d024c242ff1a704ef

Sot në të gjitha portalet shqiptare e kosovare, lajmi për shtatzëninë e këngëtares Elvana Gjata ka qenë kryelajm. Gjithçka nisi nga paraqitja e artistes në darkën private të organizuar prej saj dhe bashkëpunëtorit stilist Valdrin Sahiti, ku veshja e gjerë e Elvanës, dhe barku që dukej i fryrë në disa poza të saj, ngjalli dyshime për shtatzëni. Vetë Gjata ka heshtur dhe prej saj apo menaxherëve nuk ka asnjë reagim deri më tani. Por një përgënjeshtrim është bërë nga agjencia kosovare e lajmeve “Prive” që citon miqtë e këngëtares. Sipas “prive” miqtë e Elvana Gjatës e kanë mohuar kategorikisht këtë lajm.

Tags : elvana gjata
loading...