• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Elvana ‘rikthehet’ në Instagram për t’i uruar ditëlindjen një personi të veçantë për të (FOTO)

Postimet e fundit nga Elvana kanë qenë vetëm foto të setit të ri fotografik. Por ditën e sotme ajo ka ‘thyer’ rregullin e postimeve të fotove nga seti dhe shkak është bërë ditëlindja e dikujt. Bëhet fjalë për DJ Andy me të cilin Elvana ka një shoqëri të ngushtë. “Laja është gjithmonë aty. Gëzuar ditëlindjen”, -shkruan Elvana. Kujtojmë se seti i ri fotografik po bëhet për albumin e ri në gjuhën angleze të cilin Elvana pritet ta publikojë së shpejti./revistawho.com