close
Breaking NewsLajme

Elvana Gjata imiton këngëtaret e njohura shqiptare, ja cilat janë ato (VIDEO)

elvana-13

Në festën private të organizuar nga Valdrin Sahiti dhe Elvana Gjata, nuk kanë munguar dhe momentet gazmore. Këngëtarja e suksesshme, Elvana Gjata ka imituar disa nga koleget e saj si Orinda Huta, Jonida Maliqi, Julka, Anjeza Shahini dhe Tuna. Në videon e mëposhtme mund të shijoni këto momente.

Tags : elvana gjataimiton
loading...