• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ellie Goulding pret një fëmijë me princin Harry? Ja si qëndron e vërteta

Ellie Goulding dhe princi Harry ngjallën thashetheme kur u panë bashkë gjatë “Sfidës së Polos nga Audi” në Coworth Park, Berkshire. Menjëherë u hapën fjalët se princi “Don Zhuan” mund të ishte në një marrëdhënie me këngëtaren simpatike, madje u dyshua se Ellie pret një fëmijë nga Harry.Pas pesë muajsh, Ellie foli publikisht për këtë temë, duke mos e mohuar, as pranuar
marrëdhënien me princin. “Jo unë përfundimisht nuk pres fëmijë, jo edhe për ca kohë.”, u përgjigj ajo për “The Project TV”. Menjëherë pas kësaj, erdhi pyetja: “Nuk pret fëmijë me princin Harry, ë?”. Këngëtarja u vu në siklet: “Nga e dija unë që do të ma bënit këtë pyetje?”, ironizoi ajo, “Sa mendje të keqe keni!”Siç duket, princit të vogël George dhe princeshës Charlotte u duhet të presin edhe ca për një kushëri mbretëror./revistaanabel