• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ellen DeGeneres nuk u lejua të hyjë në Shtëpinë e Bardhë për një arsye qesharake…

Ellen DeGeneres ishte një nga 21 njerëzit e ftuar në Shtëpinë e Bardhë pas nderimit me Medaljen e Lirisë të dhënë nga presidenti Barack Obama. Por Ellen postoi një foto në Twitter ku shkruajti: “Ata nuk më lejuan të hyja në Shtëpinë e Bardhë vetëm sepse kam harruar kartën e identitetit. Nuk po tallem.” Më pas sigurimi e lejoi Ellen të futej dhe ajo bashkë me të nderuarit e tjerë festuan. 

cx4d0qauoaapxtr