Elita Rudi frymëzohet nga Shakira, fotot me qepë dhe lot i keni parë edhe diku tjetër


Seti i ri fotografik nga Elita Rudi tërhoqi menjëherë vëmendjen. Fotot shfaqin moderatoren shumë sexy duke qëruar qepë e duke lotuar, por këto imazhe nuk i shohim për herë të parë. “Kosovarja” e ka krahasuar setin fotografik të Elitës me këngën “La Tortura” nga Shakira. Dhe vërtet ka shumë ngjashmëri. Edhe pse i përkasin botëve të ndryshme, Elita dhe Shakira duken shumë sexy edhe në kuzhinë./revistawho.com

    

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password