close
Breaking NewsLajme

Elia Zaharia tregon surprizën: Spanjollët më shpallën “Nusja e vitit”!

14695333_1678549199067071_6795595032641880216_n

Dasma e Princit Lekë me artisten Elia Zaharia ka qenë ndër më të bujshmet por edhe më të bukurat në Shqipëri. Në vendin tonë për disa javë janë shkruar qindra artikuj para, gjatë dhe pas martesës së trashëgimtarit të familjes mbretërore shqiptare. Por ceremonia ka tërhequr edhe vëmendjen e mediave të huaja. Vetë Elia njofton sot se një media spanjolle e ka shpallur “Nusja e Vitit”. “Surprizë shumë e bukur nga media Hola. Më shpallën “Nusja e Vitit”, shkruan Elia e cila nuk harron të falenderojë edhe bashkëpunëtorë që dhanë kontributin për ta bërë nuse të bukur. Më poshtë iu sjellim edhe linkun e faqes spanjolle./ revistawho.com

http://www.hola.com/novias/galeria/2017010490753/elia-zaharia-mejor-novia-de-2016/4/

Tags : elia zaharia
loading...