• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Elbasani në “shtetrrethim” një ditë para ndeshjes Shqipëri-Izrael

Jemi një ditë para ndeshjes eliminatore të Botërorit Rusi 2016 dhe përfaqësuesja e Izraelit ka udhëtuar për në Elbasan ku pas konferencës për shtyp do të zhvillojë edhe një stërvitje në stadiumin “Elbasan Arena”.

Ajo që bije në qytetin e Elbasanit janë masat e marra nga policia që pasditen e së premtes, sidomos rreth stadiumit ku do të zhvillohet takimi ditën e nesërme.

Një numër i madh efektivësh policie janë vendosur rreth stadiumit për të garantuar siguri si ditën e sotme, por edhe gjatë ditës së nesërme.

/ Top Channel

1478882055_whatsapp-image-2016-11-11-at-5-21-42-pm1 1478882080_whatsapp-image-2016-11-11-at-5-21-45-pm 1478882073_whatsapp-image-2016-11-11-at-5-21-43-pm 1478882066_whatsapp-image-2016-11-11-at-5-21-43-pm1 1478882044_whatsapp-image-2016-11-11-at-5-21-40-pm 1478882039_whatsapp-image-2016-11-11-at-5-21-36-pm 1478882017_whatsapp-image-2016-11-11-at-5-21-35-pm