• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

EKSKLUZIVE / Almeda Abazi e pranon: Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare me një karrierë të shkëlqyer ndërkombëtare pritet të bëhet nënë së shpejti. Lajmin e kanë bërë të ditur mediat turke, por Almeda e pohon ekskluzivisht për “revistawho.com” këtë lajm të bukur. Pas martesës me aktorin e famshëm Tolgahan Tsayisman, Almeda do të bëhet nënë për herë të parë.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, – është shprehur ajo. Ish-Miss Shqipëria është tre muajshe dhe gjithçka është zbuluar gjatë një kontrolli rutinë në spital. ‘RevistaWho.com’ i uron Almedës shtatzëni të mbarë! /revistawho.com

CLOSE
CLOSE