• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Einxhel Shkira e thotë hapur: Po, kam qenë e lidhur me Bekim Balajn

E ftuar në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës, Einxhel Shkira ka pranuar hapur atë për çfarë flitej disa kohë më parë.  Ajo ka rrëfuer si një nga momentet më të sikletshme, kur një gazetare publikoi një bisedë personale të saj me Einxhel, që kjo e fundit i kishte rrëfyer në mirëbesim, në lidhje me Bekim Balajn. Einxhel shprehet se është ndjerë jo mirë kur e ka gjetur veten në faqet e gazetave dhe portaleve, për atë që kishte rrëfyer jo për intervistë, por në një bisedë private. Më pas, ngacmimeve të moderatorit Hyska në lidhje me të vërtetën dhe nëse ajo ka qënë apo jo në një lidhje me Bekim Balën, Einxhel ka pranuar: “Ka patur diçka mes nesh, por…”, shkruan Panorama. Lidhja e tyre u përfol kohë më parë kur u deklarua një romancë e mundshme mes dy personazheve. Asaj kohe Einxhel nuk deklaroi asgjë, ashtu sikurse dhe futbollisti, por sot Enxhel na thotë këtë të vërtetë. Nderkohë nga ana tjetër deklaron se në 2016-ën ka qëndruar vetëm, përsa i përket jetës private, duke deklaruar se 2016-ta ka qënë vit pushimi për të në lidhje më marrëdhëniet seksuale.

“Këtë vit nuk kam kryer mërrëdhënie në asnjë vend, kam preferuar të rri vetëm”. Megjithatë, moderatorja, deklaron se në 2017-ën shpreson të gjejë dashurinë e vërtetë.