• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Edona Llalloshi më e lumtur se kurrë, një anëtar i ri i shtohet familjes

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi ka publikuar ditën e sotme lajmin e bukur të ardhjes në jetë të nipit të saj. I vogli ka lindur në datë 9 të këtij muaji dhe këngëtarja nuk ka nguruar ta ndajë lajmin më të gjithë. “Shumë e lumtur, prapë teze. 09.01.2019. Fat për ty engjëll Det Dumoshi. Faleminderit Zot”,-shkruan ajo krahas fotos ku duken duart e të voglit.

Edona ndan shpesh momente krah nipërve dhe mbesave të saj në profilin personal në ‘Instagram’, ndërkohë familja e saj vazhdon të zgjerohet. Vetë këngëtarja është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali./revistawho.com

CLOSE
CLOSE