close
Breaking NewsLajme

Edhe Elgit Doda në Kënga Magjike, ja si titullohet kënga e tij…

14470442_1068469096602580_5934100189973271249_n

Kantatutori i njohur, Elgit Doda do të marrë pjesë këtë javë në Kënga Magjike. Ka qenë vetë këngëtari ai që ka bërë publik lajmin, duke treguar se ai do të jetë një nga konkurrentët e këtij spektakli. Projekti i tij i ri quhet “Ajër” dhe me shumë mundësi do të jetë një baladë.

loading...