• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ed Sheeran surprizon super fansen e tij, ja çfarë bëri (FOTO)

Ed Sheeran performoi për një super fans të tijin në spitalin Epsom. Fansja quhet Melody Driscoll dhe vuan nga një sëmundje e rallë në tru. Artisti përqafoi fëmijët që ishin në spital, shpenzoi kohë me ta dhe performoi hite si “Thinking Out Loud” dhe “Photograph”. Prindërit e Melody treguan se sa të lumtur ishin që vajza e tyre kishte në krahë një mbështetës si Ed Sheeran, në luftën kundër kësaj sëmundje të vështirë për t’u kuruar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”71″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]