E turpshme, çifti bën seks në autobus në sy të pasagjerëve të tjerë (VIDEO)


Një video e cila po qarkullon këtë ditë në internet, shfaq momente tejet të sikletshme. Një çift është filmuar duke bërë seks në një autobus, pa e vrarë mendjen aspak se ishin në një ambient publik dhe se të gjithë pasagjerët (të moshave të ndryshme) ishin duke i parë. Nuk dihet saktësisht se në cilin shtet ka ndodhur./panorama.al

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password