• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E trishtë/ Momenti kur 8 vjeçari mëson për vdekjen e së ëmës nga overdoza e heroinës (Video)

Kohët e fundit në Amerikë po bëhet një diskutim i madh lidhur me prindërit që konsumojnë lëndë narkotike në sy të fëmijëve, madje në vetëm pak muaj janë regjistruar disa të vdekur nga mbidoza që në shumicën e rastëve kanë “dhënë shpirt” në sy të fëmijëve të tyre të mitur.

Një tjetër video e ngjashmë është kjo që po bën xhirron e internetit dhe është para me miliona herë. Në këtë video tregohet momenti i trishtë kur babai njofton të birin se nëna e tij ka ndruar jetë pikërisht nga overdoza e heroinës. Video tregon më pas reagimin e dhimbshëm të fëmijës teksa i ati u çon një mesazh shikuesve.

“Kjo nuk është një reklamë, është një ngjarje e vërtetë. Mos konsumoni drogë. Unë kam qenë vetë i varur por prej tre muajsh jam i pastër”,-rrëfen ai.

http://https://youtu.be/RQDJJEeJt4I