• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E RRALLE/ 71-vjeçarja në pension bëhet modele e famshme, pozon për “Cosmopolitan”

Sy të kaltër, flokë të verdhë dhe shikim tundues. Të jesh e bukur në moshën 71-vjeçare e të bëhesh modele tani është e mundur. Olga Kondrasheva është prova e gjallë e kësaj. Nga biologe e dalë në pension ajo është bërë një prej imazheve kryesorë të faqes “Oldie” e një fotografi rus. Ajo ka pozuar madje për Cosmopolitan, version rus. Para se të merrej me biologji, Olga ka marrë pjesë në shumë ekspedita zoologjike në Rusi. Por tani ndihet e rilindur, gjithnjë e ka tërhequr bota e modës. “Në fillim pyeta veten se si do të mund ta bëja këtë. Jam 71 vjeçe. Por pastaj u vesha, ata më grimuan dhe më bënë të bukur. Zbulova diçka brenda meje që më pëlqen ta ndaj me të tjerët”, tregon ajo.

c_2_fotogallery_3007548_3_image c_2_fotogallery_3007548_2_image c_2_fotogallery_3007548_1_image

Pershtatur nga TGCOM