• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

E njihni këtë divan? Po këtë biblotekë? Ja cilët janë personazhet e njohur që na kanë ‘hapur’ derën e shtëpisë

Të dimë sesi është e arreduar shtëpia e personazheve të njohur dhe kryesisht e atyre që ne simpatizojmë është gjithmonë një kuriozitet më vete.

Disa prej VIP-ave tanë dashur pa dashur na kanë prezantuar ambiente të ndryshme të shtëpive të tyre.

Një foto në kuzhinë, një video e fëmijëve përpara biblioteksë së shtëpisë, një foto në divanin e rehatshëm ku kalojnë orët e pasdites apo pamje duke luajtur me fëmijët, na kanë bërë edhe ne që i ndjekim në rrjetet sociale ‘pjesë’ të shtëpive të tyre.\revistawho.com

Blendi Fevziu

Orgesa Zaimi

Julka Gramo

Çiljeta Xhilaga

Jonida Aliçkolli