• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E konfirmuar: Adelina Ismaili shtatzënë

Ka kohë që asaj i mungojnë paraqitjet skenike.
Diva shqiptare siç e quan populli Adelina Ismaili që nga bashkëpunimi me reperin G4shi në këngën “Karma” nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.
Por këngëtarja e cila po jeton në Zvicër me bashkëshortin e saj Val Krasniqin me gjasë po bëjnë planifikimin familjar, e kjo mund të jetë arsyeja që po e mban këngëtaren larg diskografisë shqiptare, transmeton Prive.Al.

Dashuria në mes të Adelinës dhe Valit po bekohet me fëmijë, kjo pasi këngëtarja është shtatzënë.

Lajmin për këtë proces jetësor e ka konfirmuar motra e Adelinës, Ema e cila bashkë me Zanfinën me padurim po e presin marrjen e statusit të tezes.

Fëmija i parë në familjen Ismaili fatmirësisht po vjen në kohën e duhur pas një periudhe të dhimbshme nga mungesa e zonjës Mona e cila për pak sa nuk e përjetoi të qenurit gjyshe.