• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E diela romantike e Elgitit dhe Kleas, dyshja shfaqen gjithmonë e më të dashuruar

Klea Huta dhe Elgit Doda u kthyen në një nga çiftet më të dashur të showbiz-it që në momentin e parë që u zbulua lidhja e tyre. Projektet muzikore i punojnë bashkë dhe janë gjithmonë në mbështetje të njëri-tjetrit. Megjithatë çifti është i rezervuar për jetën private dhe rrallë herë ndajnë momente të saj me ndjekësit. Pak minuat më parë Elgiti ka ndarë si rrallë herë një foto të Kleas të shkëputur nga një moment kur janë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Klea duket se nuk e ka pasur mendjen gjatë momentit të fotos. Pa fjalë, por vetëm me një emoji, Elgiti ka treguar edhe njëherë se është shumë romantik./revistawho.com

CLOSE
CLOSE