• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E bija feston ditëlindjen, Manjola Nallbani: S’ka më të shenjtë e të shtrenjtë se fëmija

Këto ditë ka edhe familje që festojnë më shumë se një festë. Një prej tyre është ajo e një artisteje të madhe shqiptare… “U bëfsh 113 vjeç thesari im i paçmuar Sindush! Unë të them “Dhuratë e Perëndisë” sepse s’ka gjë më teë shenjtë e shtrenjtë se feëmija në jetën e njeriut! Ti më shton jetën me ekzistencën tënde, ma zbukuron me mirësinë e pozitivitetin që ke, më bën krenare me mençurinë e sjelljen e megjithëse 13 vjeç je vajza, motra dhe një nga dy shoqet më të ngushta që unë kam. Të rritesh e lumtur shpirti im!” Me këto fjalë zemre, ylli i muzikës shqiptare Manjola Nallbani, ka uruar sot vajzën e saj të vogël. E bija Sindi bëhet 13 vjeçe duke sjellë çdo vit të ri, mbarësi e lumturi në jetën e nënës së saj. Edhe ne i urojmë 100 të lumtura!/ revistawho.com

 

Una foto pubblicata da Manjola Nallbani (@manjolanallbani) in data: