close
Breaking NewsLajme

Dy vjet dashuri/ Përvjetori i këngëtares së njohur shqiptare (FOTO)

14712283_1777147392565100_8479361260259901440_n1

Këngëtarja bukuroshe, Beatrix Ramosaj e ka treguar publikisht gjithmonë që është në një lidhje dhe se është shumë e dashuruar. Ajo feston sot dy vjetorin e lidhjes në një vend shumë romantik në Budva. Në një foto të postuar në Instagram, Beatrix ka bërë një dedikim shumë të veçantë për personin e saj të zemrës. Ja çfarë shkruan: “ Gëzuar për dy vitet! Zemra ime është e mbushur me dashuri sepse ti je pjesë e saj dhe do të të zgjidhja ty në 100 jetë, në 100 botë, do të të gjeja dhe do të të zgjidhja. Sa herë që t6ë shoh dashurohem përsëri me ty. Mezi I pres dhe përvjetorët e tjerë. Gëzuar! Të dua! Natën e mirë nga ne”.

14712283_1777147392565100_8479361260259901440_n
Tags : betarix ramosajpervjetor dashurie
loading...