Durimit i erdhi fundi! Tuna reagon ndaj akuzave për zgjedhjen e vendit të lindjes


Vetëm pak javë kanë mbetur dhe Tuna do të bëhet nënë e një djali. Teksa ditën e djeshme është bërë i ditur vendi ku do të lindë këngëtarja, pikërisht vendlindja e saj Shkupi, Tuna ka reaguar ndaj disa akuzave që i janë bërë për zgjedhjen e saj. Me ironi, këngëtarja ka shkruajtur si më poshtë:

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password