• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Dua të të bëj të lumtur”! Zbulohet i ftuari i parë i Arbana Osmanit, ai është një personazh shumë i dashur

Emisioni ‘Dua të të bëj të lumtur’ që hap siparin këtë të shtunë këtë vit është projektuar ndryshe. Pjesë e tij duket se do jenë edhe personazhe të njohur të artit dhe muzikës. Të parin e ka zbuluar vetë moderatorja e emisionit, Arbana Osmani. Me anë të një fotoje të postuar në ‘Insta Story’ ajo ka zbuluar këtë detaj duke i dërguar një letër falënderimi bashkë me një buqetë me lule artistit, Robert Ndrenika.

Mesa duket aktori i mirënjohur dhe i dashur për publikun ka qenë ndër të ftuarit e parë të emisionit. Ndoshta për të surprizuar ndonjë admirues, kjo mbetet për t’u parë./revistawho.com

 

 

CLOSE
CLOSE