• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dua Lipa shihet në studio me Dj e njohur, pritet një bashkëpunim i ri

Bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Calvin Harris, ‘One Kiss’, rezultoi një sukses i vërtetë dhe mesa duket, mund të ketë një tjetër bashkëpunim midis tyre. Ata janë parë në studio, bashkë me këngëtaren Tove Lo. Ka mjaftuar vetëm një video e treshes në ‘Twitter’ dhe fansat e tyre kanë filluar aludimet për një bashkëpunim të mundshëm. Nuk ka pasur një lajmërim zyrtar, por për disa arsye të gjithë mendojnë se Dua, Calvin dhe këngëtarja Tove Lo janë duke sjellë projekte të reja për vitin 2019. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE