• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dua Lipa rrëmben çmimin ndërkombëtar: Artistja më e mirë në zhvillim për vitin 2017

Dua Lipa, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore po qëndron në Amerikë për promovimin e albumit të saj të parë i cili pritet të publikohet në shkurt të vitit 2017. Dua ditën e sotme ka marrë çmimin si Artistja më e mirë në zhvillim për vitin 2017 nga European Border Breakers Awards (EBBA). Çdo vit European Border Breakers Awards i jep çmime artistëve të cilët kanë arritur famë ndërkombëtare. Lajmin Dua e ka ndarë edhe me fansat duke falenderuar European Border Breakers Awards. “Faleminderit shumë” -shkruan Dua.

15284023_1140408442711738_2569304074594695726_n