• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dua Lipa-n nuk e lënë ‘rehat’ fansat!

Dua Lipa ishte e ftuar në “The Today” Show në mëngjes, një talk show që transmetohet në BBC. Teksa Dua Lipa ishte në intervistë, fansat e saj e prisnin jashtë studios. Këngëtarja i fotografoi ata dhe e publikoi foton në Instagram. Dua së shpejti do të publikojë edhe albumin e saj të parë.

15181259_735995336556139_4433855253627795166_n