• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Dua Lipa është gati t’ju mahnisë”/ këngëtarja shkëlqen në setin fotografik me “V Magazine”

“Dua Lipa është gati t’ju mahnisë”, -shkruan kryetitulli i revistës prestigjioze “V Magazine”. E përzgjedhura e muajit Janar është këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa e cila përveçse ka ardhur shumë ndryshe në fotot e realizuara nga Mario Testino, gjithashtu në intervistën e dhënë ka treguar për fillimet e karrierës së saj dhe të qenurit artiste. “Dua që njerëzit të dinë se muzika ka qenë qëllimi im i vetëm. Dua që ata ta dinë se gjithçka për mua vjen pas muzikës, që jam në fillim një artiste.” -është shprehur Dua. Më poshtë mund të shikoni setin e ri fotografik të Dua-s për revistën “V Magazine”:

Screenshot_2

Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5