• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dreka e ditëlindjes me fëmijët e policëve të munguar, Xhensila-Besit: Zoti ta shpërbleftë dashuria ime

Sot, aktori i njohur i ‘Portokallisë’, Bes Kalluku, ka festuar ditëlindjen pranë njerëzve të tij të dashur. Ata që e kanë bërë speciale këtë festë janë fëmijët e policëve të rënë në detyrë. Nuk është hera e parë që Besi organizon të tilla nisma ku qëllimi i të cilave është vetëm bamirësia. E ëmbla Xhensil nuk mund ta anashkalontë këtë gjest të të fejuarit të saj, e cila është shrehur në një status se ndihet shumë krenare për të.

“Krenare qe kam krah meje nje person kaq te vecante. I cili ka vendosur qe ditet e tij te vecanta, dhe gezimet e tij, ti ndaje me ata qe duhet. Ne diten e tij te lindjes, zgjodhi ta festoje me femijet e policeve te munguar. Zoti ta shperbleft dashuria ime!”