• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Drake, një mesazh të mistershëm drejtuar Rihanna-s?!

Ai i drejtohet ky mesazh Rihanna-s? Pas lajmit se çifti i dha fund përsëri romancës, Drake ka përdorur llogarinë e tij të Instagramit, duke postuar një mesazh të mistershëm i cili supozohet se i dedikohet RiRi-t.

Reperi kanadez ka postuar një fotografi të tijën bardhë e zi, ndërkohë që shihet i ulur në një makinë dhe në dorë mnban një shishe me alkool, bashkangjitur së cilës shkruan: “Shumë i përfshirë në një dramë, aq sa nuk mund ta qetësoj mendjen time por unë lutem për ty, madje edhe në kohët më të vështira”.

Drake dhe Rihanna, të cilët kanë qënë miq dhe bashkëpunëtor për shuëm vite, u rilidhën vetëm pak muaj më parë. Ai madje deklaroi dashurinë për të gjatë ceremonisë së “MTV VMAs”.

Megjithatë në fillim të kësaj jave, E! News raportoi se dyshja i kishte dhënë fund romancës dhe se Drake ka nisur të shoqërohet me modelen India Love./Top Albania Radio

14701335_538351833021245_2758431978372988928_n