• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Drake harron Rihannën, tani “dashuria e jetës” së tij është Nicki Minaj

Drake dhe Rihanna kanë qenë çifti më i pëlqyer në Hollywood, por dashuria e tyre nuk zgjati shumë. Edhe pse u duk sikur reperi nuk e harron lehtë Rihannën, ai plasi “bombën” mbrëmjen e djeshme në “Billboard Music Awards”. Reperi u ngjit në skenë për të marrë çmimin “Top Artist” dhe gjatë fjalimi u drejtua nga Nicki Minaj dhe tha: “Kam dashurinë e jetës sime këtu gjithashtu”. Mesa duket reperi e ka harruar Rihannën dhe i ka treguar botës se ka një dashuri tjetër./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE