close
Breaking NewsLajme

Drake dhe Jennifer Lopez publikojnë foto të përqafuar me njëri tjetrin, Rihanna hakmerret…

drake-riri__opt

Jennifer Lopez dhe Drake sapo kanë konfirmuar se ata janë çift. Të dy këngëtarët postuan në profilet e tyre në Instagram një foto ku shfaqen të përqafuar, në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Nga ana tjetër, Rihanna e ka konsideruar Jennifer-in shoqe të ngushtë, por me daljen e fotove të Drake dhe Jennifer-it, Rihanna e ka hequr Jennifer-in nga lista e ndjekësve në Instagram. Thashethemet për çiftin filluan kur Drake u pa të merrte pjesë në dy koncerte të Jennifer Lopez-it këtë muaj./revistawho.com

15727351_753408131481526_5451398825483090604_n

 

Tags : drakejennifer lopez
loading...