• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Donald Trump i habit të gjithë, zhduk njërin nga premtimet që bëri gjatë fushatës

Teksa bënte premtimet e tij gjatë fushatës elektorale, ai i shokoi të gjithë me deklaratën e fortë ku thonte se do të zhdukte të gjithë myslimanët nga Amerika. Por siç thuhet nëpër media të huaja tashmë ai e ka fshirë këtë premtim nga website-i i tij. Kjo deklaratë e fuqishme ka qenë e pranishme në faqen e tij zyrtare deri më datë 9 dhe pastaj është hequr.