• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Do të habiteni se cili është ushqimi i preferuar i Gigi Hadid…

Ju mendoni se modelet hanë vetëm sallatë për të mos u shëndoshur dhe për të qëndruar të shëndetshme por kjo nuk ndodh me Gigi Hadid. Një nga ushqimet e saj të preferuara është hamburgeri dhe fasulet. Modelja ka treguar për Harper’s Bazaar 7 ushqimet e saj të preferuara të cilat janë:

1.Vezë,sallam dhe tost

2.Fasule

3.Hamburger

4.Sallatë Aragula

5.Akullore

6.Sushi

7.Ushqimi që ajo gatuan vetë.