• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Divorcohen më në fund çifti i famshëm, pas shumë betejave ligjore…

Divorci i tyre u komentua më shumë se ai i Angelina Jolie dhe Brad Pitt, kjo për shkak se aktorja e akuzoi bashkëshortin e saj për dhunë fizike dhe emocionale. Por tani çdo gjë mori fund. Johnny Depp dhe Amber Heard u divorcuan. Pasuria do të ndahet kështu: Depp do të posedojë asetet e pasurive të paluajtshme, përfshirë pronat në LA, Paris dhe ishullin e tij privat në Bahamas. Ai gjithashtu do të mbajë koleksionin prej 40 makinash, motorësh dhe anijesh. Heard do të mbajë 2 qentë e tyre Pistol dhe Boo, një kalë të quajtur Arrow dhe do të përfitojë 7 milionë dollarë nga Depp të cilat do t’i dhurojë për bamirësi./revistawho.com