• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Diva e muzikës botërore surprizon me deklaratën e fundit, kërkon bashkëpunim me Adele

Celine Dion ka zbuluar se është një fanse e madhe e yllit britanik, Adele dhe diva e muzikës është shprehur se do i pëlqen shumë një duet me 27-vjeçaren. Në një intervistë të dhënë se fundmi ajo ka kënduar: “Adele, çkemi, jam unë. Doja të dija nëse mund të këndosh me mua, kudo dhe kurdo”. Ajo ka shtuar më tej duke thënë se është një fanse e madhe e saj./topalbaniaradio

CLOSE
CLOSE