close
Breaking NewsLajme

Ditëlindja e vetmuar e Encës…

14695578_1146517035414936_842496414338417524_n

Edhe pse pritej që këngëtarja Enca Haxhia, të festonte në ambiente me më shumë gjallëri dhe e rrethuar nga miqtë ditëlindjen e saj, ajo ka vendosur ta kalojë atë shumë thjesht duke qëndruar në shtëpi. E veshur sportive, këngëtarja ndodhet në dhomën e saj dhe i vetmi që i bën shoqëri është Snapchati i saj.

loading...