• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ditëlindja e Lori Hoxhës/ Ja urimi i veçantë që ka marrë nga Sara

Një nga vajzat më të lakmuara në Shqipëri, Lori Hoxha, feston sot 23-vjetorin e ditëlindjes. Bukuroshja e ka bërë të ditur këtë gjë përmes ‘Snapchat’ teksa ka postuar urimin e të motrës. Ja çfarë shkruan Sara për të: “Gëzuar ditëlindjen Lorush. Të dua më shumë se sa ta merr mendja. Ti do të jesh gjithmonë më e rëndësishmja për mua. Edhe pse jam më e vogël gjithmonë do kujdesem si një nënë për ty duke të të bërë të ditur se ti i fut trupit tënd një tufë kimikatesh. Në vitet që kaluan ti je rritur dhe je bërë ky person i mrekullueshëm, e cila e di çfarë do dhe kush do që të jetë. Ne jemi të gjithë krenar për ty dhe të lumtur që jemi pjesë e udhëtimit tënd”.

14797339_10210949194705195_1081689171_n