close
Breaking NewsLajme

Ditë zie për Afërdita Dreshaj humbet njeriun e dashur

72EE82B4-A696-4051-A160-7AD2CD8664DB

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj sot ka humbur një person shumë të rëndësishëm në jetën e saj.
Bëhet fjalë për gjyshen e saj e cila ka ndërruar jetë vetëm pak orë më parë.

Këtë lajm të hidhur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja Dreshaj përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj në Facebook./revistawho.com

loading...