• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ditë zie për Afërdita Dreshaj humbet njeriun e dashur

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj sot ka humbur një person shumë të rëndësishëm në jetën e saj.
Bëhet fjalë për gjyshen e saj e cila ka ndërruar jetë vetëm pak orë më parë.

Këtë lajm të hidhur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja Dreshaj përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj në Facebook./revistawho.com

CLOSE
CLOSE