• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dita e keqe e Blerim Destanit…

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani duket se ka kaluar një ditë jo fort të këndshme. Mesa duket këto probleme kanë të bëjnë me makinën e tij, pasi shohim një nga miqtë e tij, aktori Xhevdet Jashari është duke rregulluar automjetin. Destani dhe Jashari kanë premtuar se së shpejti do të nisin një projket sëbashku.

Bad Day ??

A photo posted by Blerim Destani (@blerimdestani) on