• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dita e Falenderimeve, Angeline Jolie nuk lejon Brad Pitt të kalojë drekën me fëmijët

Sot është dita më e rëndësishme e vitit në Shtetet e Bashkuara, Dita e Falenderimeve, që festohet nga të gjitha familjet amerikane. Sigurisht që sivjet kjo ditë feste do të celebrohet edhe në familjen e fashme Jolie-Pitt vetëm se me një ndryshime të madh, babai i shtëpisë nuk do të jetë aty. Siç dihet pas një marrëdhënieje disavjeçare yjet Brad Pitt dhe Angelina Jolie I kanë thënë lamtumirë njëri-tjetrit. E nuk ishte një ndarje me konsensus. Teksa vazhdojnë hetimet për sjelljen e Brad dhe seancat gjyqësore, atij i është ndaluar të qëndrojë vetëm me fëmijët e tyre. Ai nuk mund të kalojë me ta as Ditën e Falenderimeve pasi Angelina ia ka ndaluar. “Angelina nuk e ka ftuar Brad të kalojë Ditën e Falenderimeve me fëmijët”, ka thënë një burim për “Us Ëeekly”. Zbulohet gjithashtu se pas ndarjes në muajin shtator Pitt i ka parë fëmijët vetëm tri herë.