• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dikush ta ndihmojë Çiljetën të vendosë, bjonde apo brune?

Që Çiljeta e pëlqen edhe bjonden dhe brunen tek vetja kjo nuk ka më diskutim, për shkak edhe të ndryshimeve të shpeshta që këngëtarja i bën ngjyrës së flokëve.
Për një periudhë të gjatë Çiljeta ka luajtur vetëm me këto dy ngjyra, nga bjondja në brune dhe anasjelltas.
Ajo që bie në sy është fakti se artistes i shkojnë shumë të dyja ngjyrat dhe për këtë arsye ndoshta e ka të vështirë të vendos.


Ditët e fundit Çiljeta ka publikuar në rrjetet sociale foto ku pas disa kohësh është bërë sërish bjonde.


Tashmë nuk na ngelet gjë tjetër veçse të presim momentin kur Çili të kthehet prap brune./revistawho.com

CLOSE
CLOSE