close
Breaking NewsLajme

Digjet makina e këngëtares Adelina Berisha, ja detajet…

adelina-berisha-sexy-1-554×350

Këngëtarja Adelina Berisha ka kaluar një mbrëmje shumë të keqe. Në rrugën “Isa Boletini”, në orën 23:00, një person i ka thyer xhamat dhe ka hedhur benzinë në makinën e saj. Burime për “Indeksonline” kanë treguar se kanë qenë fqinjët e Adelinës ata që kanë parë fillimisht makinën të digjej dhe kanë lajmëruar menjëherë këngëtaren. Makina ka qënë e tipit “Tiguan”. 

Tags : adelina berisha
loading...