Dieta e Kate Middleton, çfarë ha Dukesha çdo ditë


Sipas shefit të kuzhinës së familjes mbretërore, Kate i pëlqen shumë të gatuajë, pavarësisht se William thotë se është faji i saj pse ai është i dobët, pasi ajo ka një dietë strikte. Që Kate të dobësohej para dasmës, ajo ndoqi dietën Dukan nga libri “Dukan Diet”, dietë të cilën e ka ndjekur edhe Jennifer Lopez dhe Gisele Bundchen. Për shkak të përzierave gjatë shtatzanisë me Princ George, Kate ka bërë një terapi ushqimi për të nxitur oreksin. Dieta përbëhej nga avokado, manaferra dhe miell tërshëre. Ajo e ndjek këtë dietë akoma./revistawho.com

1483904352-1483654140-gettyimages-71577122

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password