Dhuratë për Ledri Vulën, shikoni çfarë surprize ka marrë reperi


Një nga reperët më të dashur për shqiptarët, Ledri Vula, shpesh surprizohet nga fansat e tij. Kështu ka ndodhur dhe së fundmi, ku Ledrit i kanë dhuruar një gotë me fotografitë e tij dhe ai nuk ka hezituar ta postojë atë në Snapchat. Ledri njihet si një nga këngëtarët që shpesh i surprizon fansat e tij, por duket se kësaj here ka ndodhur e kundërta.

image

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password