• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dhuratat më të shtrenjta që të famshmit i kanë dhuruar njëri tjetrit, ose vetes…

Me ardhjen e Krishtlindjes dhe Vitit të ri, të gjithë ne mendojmë për dhuratat që do i dhurojmë të afërmve apo miqve, ndërsa për këta të famshëm ka qënë shumë e lehtë pasi paraja ka zgjidhur gjithçka. Dhuratat më të shtrenjta që të famshmit i kanë dhuruar njëri tjetrit janë:

1.Dhurata që Kanye West i dhuroi Kim Kardashian. Një çantë Birkin 16 mijë$.

#HandPaintedGeorgeCondo #HermesBirkin #OneofOne #ChristmasPresentFromYeezy

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

2.Dhurata e dytë që Kanye i bëri Kim-it ishin 150 dhurata ku përfshiheshin një fustan Louis Vuitton dhe një komplet Prada.

1478728372-kimye-xmas

3.Lady Gaga mori një dhuratë shumë të veçantë për të vitin që kaloi, një kalë nga kompania e regjistrimit.

4.Paris Hilton i dhuroi vetes një makinë ngjyrë rozë Bentley Continental GT 285 mijë$

pink-bentley-continental-gt-car-with-paris-hilton-logo

5.Dhurata që Angelina Jolie i dhuroi Brad Pitt ishte një shtëpi me ujvarë të cilën ai e ëndërronte.

887259-frank-lloyd-wright-fallingwater

6.Unaza që Tyga i dhuroi Kylie Jenner 33 mijë$

🎅🏽

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

7.Në 2005, Victoria Beckham u zgjua me disa dhurata të bëra nga David Beckham, një çantë me diamante 100 mijë$, një makinë Rolls Royce 500 mijë$ dhe një varëse me diamante dhe rubinj 2.4 milion$

gettyimages-459788132_master

8.Mariah Carey mori nga bashkëshorti Nick Cannon një makinë Rolls Royce me targën që shkruante “Mami MC” 400 mijë$

rolls-royce-with-a-mommymc-number-plate

9.Jennifer Lopez, e cila me anë të një video bëri një dhuratë të veçantë duke i kërkuar fansave të bënin bamirësi në disa organizata. Të përdorësh famën për të bërë mirë. Ku ka më mirë se kaq?