close
Breaking NewsLajme

Dhurata Dora shumë shpejt me një projekt të ri, ja për kur bëhet fjalë

screenshot_24

Pas suksesit të këngës “Veç ty”, Dhurata Dora ka lajmëruar se po punon për projektin e ri. Lajmin këngëtarja e bëri të ditur me anë të Instagramit ku postoi një video nga videoklipi i ri, i cili do jetë në bashkëpunim me Dj Geek. Kënga do të titullohet “Ayo” dhe data e publikimit do të jetë data 24 dhjetor. Me siguri kjo këngë do jetë një hit, ashtu siç janë të gjitha këngët e Dhuratës. 

https://www.instagram.com/p/BOSdddnAEB3/?taken-by=dhuratadora

Tags : dhurata dora
loading...