• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

DETAJET/ Habit Angelina Jolie, kërkon dëshmitare në gjyqin kundër Brad Pitt ish-gruan e tij Jennifer Aniston

Nuk ka paqe midis Angelina Jolie dhe Brad Pitt, dhe ajo që vazhdon i mëshon plagës është pikërisht aktorja. Në këtë kapitull të ri të sagës së dy protagonistëve, hyn sërish në lojë një e tretë, Jennifer Aniston. Sipas “Radaronline”, arma e fshehtë e Angelinës, është se ka thirru si dëshmitare në kauzën kundër të shoqit, ish-gruan e tij, aktoren Aniston. Mendohet se Jennifer të cilën ai e la fiks për Jolie-n, e njeh shumë mirë aktorin, karakterin e tij të keq dhe idetë për edukimin e fëmijëve, që u bënë edhe shkak për divorcin e tyre. Avokatët thonë se objektivi është që në favor të Angelinës të ketë një dëshmi për abuzimet me drogë dhe alkool të Brad. Pasi mendohet se këto ishin ndër shkaqet që e çuan në ndarjen nga gruaja e parë. Për momentin Pitt mund t’I takojë fëmijët vetëm nën mbikqyrjen e një asisteni social.

c_2_articolo_3035357_upiimagepp

jenniferanistonhwoffeb2012